Šaldytuvo-šaldiklio ekrane rodoma F1
Sprendimas
Problema:
- Šaldytuvo-šaldiklio ekrane rodomas klaidos pranešimas F1
Taikoma:
- Šaldytuvas
- Šaldiklis
Sprendimas:
1. Kreipkitės į įgaliotąjį techninės priežiūros centrą
- Ekrane rodomas klaidos pranešimas F1 reiškia termostato problemą.
- Rekomenduojame pasikviesti techninės priežiūros meistrą.
Ar šis straipsnis buvo naudingas?
Susiję straipsniai
- Kodėl mano šaldytuvas apšąla?
- Šaldytuvas–šaldiklis rodo aliarmą: dega raudonas įspėjamasis indikatorius, mirksi trikampio simbolis arba skleidžiami trumpi garso signalai
- Mano šaldytuvo/šaldiklio durelės tinkamai neužsidaro
- Per žema temperatūra šaldytuve-šaldiklyje
- Kaip išvengti/sumažinti drėgmės susidarymą šaldytuve?
- Kokia yra optimali temperatūra šaldytuve ir šaldiklyje?
- Mano AEG šaldytuvo šaldiklyje yra pažeidimų, įtrūkimų, įbrėžimų ar skylių (vaizdo įrašas)
- Per aukšta temperatūra šaldytuve-šaldiklyje
- Ant mano šaldiklio dugno susidaro ledas
- Šaldytuve-šaldiklyje / šaldytuve nemalonus kvapas